• Biały Orzeł

    Polski Superbohater

Biały Orzeł

 
 
PSBO#7 

"Żywy lub Martwy 1/2" 
Premiera: luty / marzec 2014 
Scenariusz: Maciej Kmiołek 
Rysunki: Adam Kmiołek 

Biały Orzeł nie ustaje w tropieniu intryg Techcorpu, gdy na jego drodze stają Bracia Słabi. Tymczasem na Grochowie dochodzi do tajemniczych zdarzeń, w wyniku których Warszawie zagraża nowa grupa superłotrów - Bazarowi Baronowie. Jakby tego było mało, nadinspektor policji, Wilczur, wydaje list gończy za Białym Orłem, uznając go wrogiem publicznym numer jeden. 


PSBO#8 


"Żywy lub Martwy 2/2" 
Premiera: czerwiec / lipiec 2014 
Scenariusz: Maciej Kmiołek 
Rysunki: Adam Kmiołek 

Będąc bliskim zdemaskowania i schwytania przez Techcorp, Biały Orzeł zostaje postawiony w sytuacji, w której każdy wybór może okazać się błędny. Życie dziesiątek tysięcy ludzi spoczywać będzie w jego rękach, gdy Bazarowi Baronowie zaatakują Stadion Narodowy w Warszawie. Gdy nie ma czasu do stracenia, Majka i Hudini szukają pomocy u... Obywatela. 


PSBO#9 


"Królestwo Strachu" 
Premiera: listopad / grudzień 2014 
Scenariusz: Maciej Kmiołek 
Rysunki: Anna Helena Szymborska 

Każde miasto skrywa mroczną tajemnicę. Tym razem Biały Orzeł nie będzie musiał ratować życia tysięcy mieszkańców Warszawy, lecz tylko jedno - swojego pomocnika i przyjaciela. Aby ocalić Hudiniego, zmuszony będzie zejść do warszawskich kanałów, gdzie ponownie zmierzy się z Nurem i odkryje przerażające sekrety dawnej Warszawy. Jaką rolę odegra w nich Syrena?