Nowa data wydania szóstego zeszytu z przygodami Białego Orła

Biały Orzeł

Prace nad PSBO#6 zostały oficjalnie zakończone a komiks poszedł do druku. W związku z tym możemy potwierdzić nową datę premiery - 4 grudnia 2013! Historia "Polowanie" dostępna będzie w dwóch wariantach okładkowych (drugi tylko w sklepie Gildia.pl) w cenie 9,99 zł.


Biały Orzeł pierwszy raz opuszcza swoje warszawskie gniazdo i odlatuje do Szklarskiej Poręby, by pomóc rozwiązać zagadkę tajemniczego leśnego stworzenia, które porywa młode kobiety. Czy Dziki Góral okaże się przyjacielem, czy wrogiem naszego superbohatera? Przygotujcie się na magię, ogień, epicką walkę oraz mrożące krew w żyłach zakończenie. Wszystko to w nowej historii pt. „Polowanie”. 

scenariusz: Maciej Kmiołek 
rysunki: Anna Helena Szymborska
kolory: Alonso Espinoza
okładka: Anna Helena Szymborska
okładka Edycja Gildia: Adam Kmiołek, Rex Lokus

 
 

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.