PSBO#7 jeszcze w tym miesiącu!

Biały Orzeł

 

Premiera siódmego numeru Białego Orła była już kilkukrotnie przesuwana, lecz ta, wypadająca na pierwsze dni wyczekiwanego lata, jest już niezmienna! PSBO#7 do sprzedaży trafi 23 czerwca 2014 tradycyjnie w dwóch wersjach okładkowych!

Biały Orzeł nie ustaje w tropieniu intryg Techcorpu, gdy na jego drodze stają Bracia Słabi. Tymczasem na Grochowie dochodzi do tajemniczych zdarzeń, w wyniku których Warszawie zagraża nowa grupa superłotrów - Bazarowi Baronowie. Jakby tego było mało, nadinspektor policji, Wilczur, wydaje list gończy za Białym Orłem, uznając go wrogiem publicznym numer jeden.
 
scenariusz: Maciej Kmiołek 
rysunki: Adam Kmiołek
kolory: Rex Lokus, Alonso Espinoza, Sebastian Cheng
okładki: Adam Kmiołek, Rex Lokus

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.