Uwaga! Konkurs!

Biały Orzeł

 

Zasady są proste: powyżej widzicie okładkę PSBO#7, do której dokleiliśmy kilka pustych dymków – waszym zadaniem jest zabawienie się w scenarzystę i wymyślenie zabawnego dialogu, jaki mogliby toczyć między sobą Biały Orzeł i Bracia Słabi w tej sytuacji. Prawda, że proste?

Wybierzcie sobie ilustrację z odpowiadającą wam ilością dymków (link na samym dole postu), wymyślcie ciekawy dialog, otwórzcie Painta lub Photoshopa i działajcie! Na wasze prace czekamy do 20 lipca do północy.
 
Pięć osób, których prace spodobają się nam najbardziej, nagrodzimy oczywiście komiksami: PSBO#6 i najnowszym PSBO#7. Dodatkowo dla każdego zwycięzcy narysujemy na osobnej kartce wybraną postać z uniwersum Białego Orła – jaką tylko będziecie chcieli!
 
Wszelkie prace prosimy przesyłać jako załącznik na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Pamiętajcie, nie musicie się ograniczać z ilością prac. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 lipca.
 
Życzymy powodzenia i jak najlepszych pomysłów!
 
Wszelkie kombinacje dymków możecie pobrać stąd:
 
 
 

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.