• Biały Orzeł

    Polski Superbohater

Biały Orzeł

 

Zasady są proste: powyżej widzicie okładkę PSBO#7, do której dokleiliśmy kilka pustych dymków – waszym zadaniem jest zabawienie się w scenarzystę i wymyślenie zabawnego dialogu, jaki mogliby toczyć między sobą Biały Orzeł i Bracia Słabi w tej sytuacji. Prawda, że proste?

Wybierzcie sobie ilustrację z odpowiadającą wam ilością dymków (link na samym dole postu), wymyślcie ciekawy dialog, otwórzcie Painta lub Photoshopa i działajcie! Na wasze prace czekamy do 20 lipca do północy.
 
Pięć osób, których prace spodobają się nam najbardziej, nagrodzimy oczywiście komiksami: PSBO#6 i najnowszym PSBO#7. Dodatkowo dla każdego zwycięzcy narysujemy na osobnej kartce wybraną postać z uniwersum Białego Orła – jaką tylko będziecie chcieli!
 
Wszelkie prace prosimy przesyłać jako załącznik na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pamiętajcie, nie musicie się ograniczać z ilością prac. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 lipca.
 
Życzymy powodzenia i jak najlepszych pomysłów!
 
Wszelkie kombinacje dymków możecie pobrać stąd: