Komiksowa Warszawa 2017 18-21 maja 2017

Biały Orzeł

Festiwal Komiksowa Warszawa 2017 18-21 maja PGE Narodowy.


Już w czwartek (18 maja na Stadionie PGE Narodowy) rusza ósma edycja największego festiwalu komiksowego w Warszawie - Komiksowa Warszawa. Zapraszamy na nasze stoisko Wizuale - Biały Orzeł 318a/G. Oprócz aktualnych wydań do nabycia będą dostępne zestawy kompletne, wydania limitowane, specjalne, kolekcjonerskie wydruki, plakaty, oryginalne rysunki, pocztówki z rysunkami (prawie 150!).

Oczywiście zapraszamy też na podpisy, rysunki w komiksach, pamiętnikach, notesach i co tam komu do głowy przyjdzie. Czekamy na Was i do zobaczenia! 

Strona festiwalu:

www.komiksowawarszawa.pl

 

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.