Fani mają głos!

Biały Orzeł

 

Uruchamiamy system komentarzy pod newsami. Wszystkich fanów komiksów zapraszamy do kulturalnej dyskusji pod wybranymi artykułami.

Cieszy nas co raz większa popularność strony wizuale.com oraz kolejni fani Białego Orła dołączający do nas na Facebooku. Mamy nadzieję, że miłośnicy superbohaterskich historii zostaną z nami na dłużej. Chętnie usłyszymy Wasze opinie i chcemy abyście mogli podzielić się nimi z innym czytelnikami. Pamiętajcie jednak, że Biały Orzeł walczy nie tylko z superłotrami, złymi korporacjami i przestępcami, ale również z internetowymi trollami :-)

A już 5 stycznia 2012 - premiera "Biały Orzeł"#1.

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.