Dziś premiera a w piątek spotkanie!

Biały Orzeł

 

Już od 29.02 "Polski Superbohater Biały Orzeł" #2 jest w sprzedaży. A 2.03 zapraszamy na spotkanie z twórcami komiksu.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 w sklepie Centrum Komiksu w Al. Niepodległości 148 w Warszawie. Wszystkich chętnych na rozmowę z autorami przygód Białego Orła serdecznie zapraszamy!

Przypominamy też, że pełną listę sklepów komiksowych sprzedających zeszyty z Białym Orłem, znajdziecie na naszej stronie w zakładce KUP.

Pierwszy lot - część 2

Biały Orzeł zostaje uwięziony przez Nura - mroczną istotę, żyjącą w podziemiach Dworca Centralnego. Na szczęście w pojedynku z Nurem i jego hordą opętanych bezdomnych, nie będzie sam. Czy razem z nowym, tajemniczym bohaterem obronią Małą Alicję? Tymczasem, we wspomnieniach poznamy początki projektu Superżołnierza, oraz będziemy świadkami walki Aleksa o odzyskanie sprawności.

scenariusz: Maciej Kmiołek 
rysunki: Adam Kmiołek 
kolor: Daria Widermańska-Spala

Cena: 10,99 zł (zawiera 8% VAT)

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.