Zobacz Białego Orła w skali 1:1!

Biały Orzeł

 

Zastanawialiście się w jak wygląda Biały Orzeł na żywo? No, prawie na żywo... Zapraszamy Was do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Jeżeli chcecie zobaczyć Białego Orła oraz Rycerza Polskiego w skali 1:1 to zapraszamy do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie na wystawę "Nowa Sztuka Narodowa", która odbywać się będzie do 19 sierpnia. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora:

"Wystawa „Nowa Sztuka Narodowa” rozpoczyna projekt badawczy Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie poświęcony wątkom narodowym i patriotycznym we współczesnej polskiej kulturze wizualnej.

Wystawa odwołuje się do emocji wypartych czy też marginalizowanych w dyskursie nowoczesności - patriotyzmu i poczucia narodowej wspólnoty. Prezentowane na wystawie prace powstały w większości poza oficjalnym obiegiem sztuki współczesnej - często w drodze działań grupowych, współpracy i bezpośredniego zaangażowania w zmianę rzeczywistości."

 
 

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.