"Polski Superbohater Biały Orzeł" #3 - premiera 29 czerwca!

Biały Orzeł

 

Finał trylogii "Pierwszy Lot" przyniesie odpowiedzi na wiele istotnych pytań z historii Aleksa.

Kierowani przeznaczeniem i mistyczną mocą Rycerza Polskiego, Biały Orzeł i Hudini, trafią do miejsca, w którym odkryją tajemnicę badań Techcorpu nad surowicą. Tymczasem we wspomnieniach, poznamy dramatyczne wydarzenia z dnia, w którym Aleks zyskał swoje moce, a jego ojciec zaginął. Na Białego Orła, czekać będzie również kolejne wyzwanie - tym razem będzie musiał stawić czoła... swoim uczuciom.
 
Komiks "Polski Superbohater Biały Orzeł" #3 wydany zostanie w wersjach z dwiema, różnymi okładkami - podstawową, oraz limitowaną.
Edycja limitowana wydrukowana będzie w 150 egz. z czego do sprzedaży trafi tylko 100 egz.
 
Więcej informacji o tym gdzie można kupić komiksy z Białym Orłem - na naszej stronie, w zakładce KUP.

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.