• Biały Orzeł

    Polski Superbohater

Biały Orzeł

 

Biały Orzeł wylądował w Empiku!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie mogły wcześniej kupić komiksu z przygodami Białego Orła. "Biały Orzeł - Pierwszy Lot" dostępny jest we wszystkich salonach Empik na terenie całego kraju. 

 Jeżeli chcesz znaleźć salon Empik najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, należy przejść na stronę: 

 http://empikgroup.com/o-firmie/lokalizacje/ 

 Kompletna historia "Pierwszy Lot" to 100 stron, zawierających poprawioną część 1 (kolory i liternictwo), oraz materiały dodatkowe dla fanów. Idealna okazja, żeby zapoznać się z przygodami polskiego superbohatera. Premiera 14 grudnia 2012, cena (z Vat 8%) to 19,99 zł.

 Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.