"Polski Superbohater Biały Orzeł" #4 - premiera 28 lutego oraz nowa, niższa cena 9,99 zł!

Biały Orzeł

Historia "Wielka Draka w Stolicy" zadebiutuje 28 lutego 2013, w czwartym zeszycie "PSBO".

 

Pan Pyta i Pan Odpowiada - te dwie potężne istoty od wieków podróżują razem w milczeniu. Pierwszy z nich, zadając pytania, potrafi doprowadzić każdego człowieka do szaleństwa. Drugi zna wszystkie możliwe odpowiedzi we Wszechświecie. Ich rozmowa jest w stanie zniszczyć świat. Tego dnia w Parku Skaryszewskim wydarzyło się coś nieprzewidzianego. Tym razem naszym bohaterom przyjdzie uratować Warszawę przed gigantycznym kataklizmem oraz Zalewiakami - istotami z piekła rodem. Jaką rolę odegrają Projekt Zero i piękna, tajemnicza Syrena? Po czyjej stronie stoi brutalny Obywatel? Co dalej planują Wiktor Ross i TechCorp? 

Komiks zostanie wydany w nowej, niższej cenie 9,99 zł (poprzednio 10,99 zł) oraz w dwóch wariantach okładek. Nakład "PSBO"#4 zostanie podzielony 50/50. 

Scenariusz:  Maciej Kmiołek
Rysunki:      Adam Kmiołek
Kolory:        Rex Lokus

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.