Anna Helena Szymborska dołącza do ekipy Białego Orła

Biały Orzeł

Niezwykle utalentowana artystka rozpocznie współpracę z wydawnictwem Wizuale od narysowania okładki do piątego zeszytu z przygodami Aleksa Poniatowskiego.

Oprócz okładki do PSBO#5, Anna Helena narysuje też gościnnie jednoczęściową historię "Polowanie", która ukaże się w PSBO#6 (premiera w 2013). Artystka jest absolwentką łódzkiego ASP i od lat wykonuje ilustracje do książek, płyt, okładek gier, wzorów na koszulki oraz pracuje przy tworzeniu komiksów. Więcej informacji na temat Anny Heleny Szymborskiej znajdziecie na jej blogu:

 
 

Wizuale - Sklep Allegro

Biały Orzeł - Polski Superbohater

Biał Orzeł - Polski Superbohater


Aleks Poniatowski wypadł z biurowca. Nie miał prawa przeżyć. Złamał nie tylko większość kości w swoim ciele ale i podstawową zasadę życia - uciekł z objęć śmierci. Cztery lata później, dzięki specjalnej surowicy powraca jako superbohater, Biały Orzeł. Nie pamiętając szczegółów wypadku, poszukuje swojego zaginionego ojca, osób które usiłowały go zgładzić oraz... ukochanej żony. W walce z niebezpieczeństwami, które grożą Polsce, korporacją Techcorp, oraz jego dawnym przyjacielem Wiktorem Rossem, wspiera go młody geniusz i wynalazca - Hudini.

Biały Orzeł - Edycja Cyfrowa

Kto jest Online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.